Z našich akcí

Zde naleznete fotografie z akcí, kterých se účastnili členové našeho klubu. Snažíme se vám zde přinést ukázku toho co je na takovýchto akcích k vidění a proto většinou nenajdete na fotografiích techniku přímo členů klubu, kterou můžete vidět v sekci technika.

Rasputica 2022

O víkendu se uskutečnila skromná akce přátel historické vojenské techniky s názvem Rasputica 2022.

Fahrschule Tschimelitz 2022

Jeden ze zářijových víkendů opětovně patřil akci Fahrschule. Velmi slušná účast techniky se sjela na Čimelicko, Mirovicko, Miroticko a Písecko. Kolona se zastavila na několika zajímavých místech spojených s 2. světovou válkou. Řidiči byli prověřeni v rámci dovednostních a technických disciplín.

Den české historie v Křivsoudově 2022

Den české historie v Křivsoudově, letos s tématy roku 41-42. Pro návštěvníky jsme připravili výstavu dobové vojenské techniky, prezentaci věnovanou italské armádě, německým výsadkářům, prezentovali jsme vybavení Wehrmachtu vč. uniforem DAK. Během dne jsme odprezentovali vč.

Moravskou úvratí 2022

Začátek prázdnin jsme věnovali srazu u Lehára – Moravské úvrati.

Fotografie neslouží k podpoře a propagaci hnutí směřujících k potlačení práv a svobod člověka, § 403!

Normandy trip 2022

Na přelomu května a června jsme strávili 9 dní v krásné Normandii, ujeli jsme 900 km na dobové technice (BMW R12 a DKW NZ 500), a „žili“ jsme v dobovém campu na chateau, a to společně s kolegy ze Southern Garage

Moto výstava Chýně 2022

Osobní automobil Peugeot 202, motocykl DKW KS 200 a DKW NZ 350-1 jste mohli vidět na dalším ročníku akce pod názvem "Moto výstava Chýně", a to druhou červnovou sobotu.
-sw-

RÜCKMARSCH 2022

Po dvou letech čekání se konečně podařilo uspořádat ve spolupráci s 4th Armored division Pelhřimov akci Rückmarsch 2022. Vzhledem k nestálé situaci musela být akce uspořádána v omezeném formátu.

Ride of Freedom / Od války k válce 2022

V počtu ne větším než malém jsme se zúčastnili květnové akce kolegů ze Southern Garage a KVH Gabreta. Milou společnost tvořily kolegyně z Kämpferinnen der Wehrmacht. V rámci jízdy jsme navštívili města a obce Volyně, Sušice, Kvilda, Volary, Želnava a Český Krumlov.

Skischule 2022

15. ledna se konal další ročník akce Skischule, který opětovně zavítal na krásnou Šumavu. Letos byla pro všech 10 družstev připravena trasa o celkové délce 10 km, na kterých čekala pětice úkolů/disciplín. Součtem běžeckého času a bodů z jednotlivých disciplín vzešli stupně vítězů.

Schneemann 2022

První účastníci přijeli již ve středu. Ve čtvrtek první vyjížďka 4 motocyklů, v pátek už bylo motocyklů 5 a v sobotu 6. Byl to takový komorní sraz jako první ročníky, ale mělo to svoje kouzlo.