Blog

Obrázek uživatele schwarzwolf

Spolupráce s Plastic Invasion

Projektu Plastic Invasion jsme pomáhali od samého počátku. Naše vybraná německá technika z období druhé světové války se stala součástí detailního modelářského průvodce, který po čtyřech letech příprav, doufejme, brzy spatří světlo světa.

Obrázek uživatele schwarzwolf

PF 2022

Obrázek uživatele admin

Články o obojživelných vozidlech

Během mnohaleté tradice, kdy se několik našich členů účastní akcí s obojživelnou technikou, vzniklo několik článků. Některé z nich vám nyní zde se svolením autorů dávámě k přečtení.

Obrázek uživatele schwarzwolf

Ještě jednou se projet ve "vodníku"......

Velmi rádi jsme pomohli panu Střihavkovi mladšímu připravit dárek pro jeho otce k pěkným 90-tým kulatinám, které tento rok oslavil. Pan Střihavka starší byl po 2. světové válce majitelem „vodníka“ a jeho syn o tom často slýchal z vyprávění, a tak se rozhodl mu tento zážitek ještě jednou zprostředkovat.

Obrázek uživatele george

Podmínky udělení řidického odznaku

Medaile servisu motorových vozidel - tzv řidičský odznak
Obrázek uživatele admin

Klubové PF pro rok 2019

Vytvořili jsme klubové PF pro rok 2019. Všem kamarádům srdečně přejeme do nového roku jen dobré a mnoho ujetých kilometrů ve zdraví.

Obrázek uživatele schwarzwolf

PF 2019

Galerie PF 2019, které náš klub obdržel od spolupracujících klubů vojenské historie, organizací, spolubojovníků a přátel. Děkujeme a těšíme se na dálší společné zážitky a ujeté kilometry.

Obrázek uživatele george

Seznam válečných civilních SPZ

Obrázek uživatele admin

PF 2018

Galerie PF 2018, které náš klub obdržel od spolupracujících klubů vojenské historie, organizací, spolubojovníků a přátel. Děkujeme a těšíme se na dálší společné zážitky a ujeté kilometry.

Obrázek uživatele admin

Klubové PF pro rok 2018

Vytvořili jsme klubové PF pro rok 2018. Všem kamarádům srdečně přejeme do nového roku jen dobré a mnoho ujetých kilometrů ve zdraví.