Z našich akcí

Zde naleznete fotografie z akcí, kterých se účastnili členové našeho klubu. Snažíme se vám zde přinést ukázku toho co je na takovýchto akcích k vidění a proto většinou nenajdete na fotografiích techniku přímo členů klubu, kterou můžete vidět v sekci technika.

Fahrschule (Bratkovice) 2010

Šestý ročník klubové akce Fahrschule se pořádal stejně jako loňský v okolí Bratkovic u Příbrami. Po slunečném počasí, které nám dávalo v týdnu naději, nás přivítaly po pátečním příjezdu děšťové přeháňky.

Kubova Huť 2010

V pátek jsme se sešli na Kaiserhofu, kde jsme poseděli v příjemné atmosféře starého venkovského stavení a zavzpomínali na květnový týden, který jsme zde prožili. V sobotu ráno jsme vyrazili na Kvildu, kde jsme měli sraz s ostatními účastníky akce.

Cihelna 2010

Po dlouhé době jsme navštívili tradiční českou akci Cihelna v Králíkách. V pátek dopoledne jsem se sešli u kolegy a nastoupili do Mercedesu A1500. Díky krásnému slunečnému počasí (letos snad poprvé) jsme si užili jízdu otevřeným vozem.

Prdek 2010

V pátek 17.9.2010 jsem na podvalníku dovezl Thóra do Jizerských hor na sraz. Během večera a sobotního rána se sjelo asi 30ks vojenské techniky.

Písmena 2010

Jako každoročně se na kopci Písmena u obce Zdice konalo předvedení vojenské techniky veřejnosti.

Plavání vodníků 2010

Dne 14.8. se konal 4. sraz obojživelných vozidel v zatopené pískovně u Litoměřic. Z našeho klubu se účastnila dvě vozidla KdF 166, z celkového počtu cca 8 vozidel (přijel i kamarád ze Zvole, a dokonce po vlastní ose).

Březnické plavání 2010

V neděli po akci Málkov jsem vyrazil s Thórem na plavání do Březnice. Aby Thórovi nebylo na cestě smutno, tak jsem se domluvil s kamarády, kteří se vraceli z akce Málkov směrem na Příbram a vyrazil jsem s nimi.

Málkov 2010

V pátek 16.07.10 jsme vyrazili v tropických vedrech vstříc obci Málkov u Berouna, kde se odehrával první ročník akce, kterou pořádá zdejší klub vojenské historie.

Králův Dvůr 2010

Dne 12.6 se na zámečku v Králově Dvoře konala vzpomínková akce s bitvou k výročí 65 let skončení války. Za náš klub se zúčastnil BMW R-12 side s 2 člennou posádkou.

Bahna 2010

V pátek 18.06.10 jsme opět vyrazili do vojenského prostoru Jince na již dvacátý první ročník akce Bahna pořádané Velitelem společných sil a Nadací pozemního vojska AČR. Po týdnu tropických teplot se očekával chladnější víkend s občasnými přeháňkami, což meteorologům vyšlo na jedničku.

Mohelnice 2010

Také letošní rok někteří členové našeho klubu vydali na sraz do (od Prahy) 220 km vzdálené Zvole u Mohelnice. Za parného pátečního dne jsme jako každoročně měli sraz u benzínky za Říčany.

Bailey Bridge 2010

Poslední květnový týden, okořeněný navíc letošními parlamentními volbami, byl termínem konání dalšího ročníku akce Baily Bridge. Za náš klub se do Hradce Králové vypravila Tatra 57B a BMW R-75.

Boj o České Budějovice 2010

22.5.2010 se konal již třetí ročník boje o České Budějovice. Organizátor letos pojal připravu místa bitvy ještě svědomitěji než vloni a tak nás na louce čekali tři zákopové linie a zemljanka jež představovala sídlo štábu a na nasledující dva dny se stala naším domovem.

Na křídlech za svobodou (Praha) 2010

Dne 22.května se v Praze na Černém mostě konala akce k uctění všech účastníků druhé světové války pod názvem Na křídlech svobody. Za náš klub se zúčastnil Thór s řidičem. Celá akce byla rozdělena do 4 bojových ukázek.

Jarní sprint na Vítkově 2010

Dne 24.4.2010 se na Vítkově u památníku konal již 8. ročník jarních sprintů vzduchem chlazených vozů VW. Za náš klub se letos zúčastnil jen KdF 166 Thor, letos si i zazávodil, bohužel skončil již v prvním vyřazovacím kole.

Slavnosti svobody 2010

Po pátečním příjezdu do Plzně nás přivítalo poměrně hezké počásí. Dozvuky tropických dnů, které nás navnadili přes týden, ale měly brzo umlknout. Do Plzně většina z nás dojela už v pátek a v naších hlavách se honily hlavně myšlenky na nadcházející Ruckmarsch, který nás po tomto víkendu čekal.

Schneemann (Šumava) 2010

08. a 09. ledna se uskutečnil již šestý ročník zimní šumavské jízdy Schnnemann. Od pátku se ze zbytku čech množily zprávy o sněhové kalamitě, která nás na Šumavě ne a ne zastihnout.