Z našich akcí

Zde naleznete fotografie z akcí, kterých se účastnili členové našeho klubu. Snažíme se vám zde přinést ukázku toho co je na takovýchto akcích k vidění a proto většinou nenajdete na fotografiích techniku přímo členů klubu, kterou můžete vidět v sekci technika.

Den české historie v Křivsoudově 2020

Den české historie v Křivsoudově, tentokráte v září místo srpnu. Všichni víme proč. Letos jsme opět úzce spolupracovali s KVH Tommy a v části obce připravili pro návštěvníky oživlé dioráma situované do britského sektoru na území Německa v roce 1945.

KdF výlet na Grossglockner 2020

Po letech plánování konečně v pátek 14.8.2020 nadešel den, kdy jsme se s KdF82, 3xKdF166, KdF82e a KdF128 sešli v kempu v Horní Vltavici. Posezení s přáteli a rychle do hajan, protože zítra v 8 hodin odjíždíme po ose směr Zell am See.

Fahrschule 2020

Ve druhém dílu akce Fahrschule v Jihlavě jsme se zaměřili na Havlíčkobrodsko a Jihlavsko. Páteční vyjížďka nás zavedla do okolí Havlíčkova Brodu, kde byly naplánované zastávky na zajímavých místech, které jsme nestihli v roce minulém, či nám to nedovolilo počasí.

Kolštejn 2020

15.8.2020 se někteří členové našeho klubu zúčastnili malé ukázky fiktivních bojů z roku 1938 a to dobývání řopíku pod názvem Kolštejn 2020. Na akci jste mohli vidět naše klubové vozidlo Fiat 1100 L ve službách Wehrmachtu.

Autoři fotografií – Miroslav Trávníček, Iveta Skoumalová

Úštěk 2020

Sraz vojenských vozidel spojený s plaváním obojživelníků se konal již třetím rokem v obci Úštěk u jezera Chmelař a to ve dnech 31.7-2.8.2020. Letos jsem se rozhodl, že namočím můj čerstvě zrenovovaný KdF 128.

Stubaitreffen 2020

Ve dnech 15.-19.7. se konal jako již tradičně sraz vojenské techniky v rakouských Alpách. Letošní ročník byl ve znamení deště. Na srazu prší pravidelně, ale vždy jen jeden den. Letos ale pršelo 3. Ale i přes nepřízeň počasí se na sraz sjelo velké množství techniky válečné a poválečné produkce.

Moravskou úvratí 2020

Ani letos jsme nemohli chybět na tradiční akci u Léhara. Po "období dešťů byla předpověď počasí více než ideální, takže jsme ve čtvrtek utvořili malou kolonu a vyrazili směr Zvole.

Zvole 2020

Ani letos jsme nemohli chybět na tradyční akci u Léhara. Po "období deštů" byla předpověd počasí více než ideální, takže jsem ve čtvrtek utvořili malou kolonu a vyrazili směr Zvole.

28. Rasmussenovy Lažany 2020

V pořadí 28. ročník veteránské akce Rasmussenovy Lažany se konal díky „Covidu“ o cca měsíc později, poslední víkend v měsíci květnu. To nám shodou okolností nahrálo a mohli jsme se této pohodové veteránské akce po několika letech zúčastnit.

Skischule 2020

Máme za sebou další ročník oblíbené Skischule. Letos to bylo opravdu organizačně trochu složitější. Nejdříve modlení a čekání na sníh, který nenapadl, potom onemocněl ředitel závodu, ale naštěstí se do organizačního teamu přidali další schopní lidé.