Z našich akcí

Zde naleznete fotografie z akcí, kterých se účastnili členové našeho klubu. Snažíme se vám zde přinést ukázku toho co je na takovýchto akcích k vidění a proto většinou nenajdete na fotografiích techniku přímo členů klubu, kterou můžete vidět v sekci technika.

Über die Grenze 2021

Těsně poválečná doba a útěk přes hranice, to jest bylo tématem akce s názvem "Über die Grenze", která se konala v listopadu v krásné šumavské krajině.

Oldřich Kestler Day - Štěnovice 2021

Zářijový kalendář jsme měli velmi zaplněný a tak druhý víkend v tomto měsíci jste mohli část našeho klubu vidět ve Štěnovicích u Plzně na Oldřich Kestler Day.
Díky za pozvání KVH Tommy a KVH West.

Fahrschule Tschimelitz 2021

Uplynulý víkend prodloužený o pátek patřil akci Fahrschule. Rekordní počet techniky, 19 motocyklů a 16 automobilů, jste mohli vidět tvořit kolonu na Čimelicku, Mirovicku, Miroticku a Písecku.

Den české historie v Křivsoudově 2021

Den české historie v Křivsoudově, letos s tématy roku 41-42. Pro návštěvníky jsme připravili výstavu dobové vojenské techniky, prezentaci věnovanou italské armádě, německým výsadkářům, prezentovali jsme vybavení essentragera.

29. Rasmussenovy Lažany 2021

29. ročník tradičního srazu příznivců značky DKW a značek příbuzných pod názvem "Rasmussenovy Lažany". Tentokráte v sestavě DKW NZ 350-1 a DKW NZ 350.
-sw-

Coronavirové vzpomínání 2021

Jsem doma v karanténě a tak jsem vytáhl staré fotky z akcí. Vše je z akcí před 15 až 20roky. Mise Velichovky, 1. Sneemann, Ralsko, Nadryby, Záhorácké písky, Slivice, Silvestrovská jízda a pod.