Rychnov 2011

Ve dnech 2. - 4.9. se uskutečnil již 26. ročník srazu bojových vozidel v Rychnově u Děčína.

Za náš klub se zúčastnil BMW R-12 a KdF 82. V pátek za krásného počasí jsme vyrazili po ose z Prahy směrem na Litoměřice, kde se k nám ještě připojil VW 166 a Jeep, a po krásných silnicích 4 třídy jsme dorazili do tábora. Sešlo se tu něco přes 50 aut, jak českých, německých a amerických, a asi 8 sidecarů - všechno BMW (většina však měla z Mnichova jen znaky).

V sobotu byla vyjížďka ve dvou kolonách (terénem a po silnici). Jeli jsme terénem, což bylo cca 60% po silnici a 40% terénem, ale část terénu stála opravdu za to. Brutální sjezd prověřil brzdy a srdce řidičů. Obě kolony se setkaly na zámečku v Horní Libchavě, kde bylo připraveno občerstvení a kulturní program s promítáním filmu o historii zdejšího panství za II sv. války. Po cca 3 hodinách byl odjezd do tábora, tentokrát již po silnicích. Zde byla volná zábava a večer hrála country kapela.

V neděli bylo již jen balení a odjezd.

Počasí se tento víkend mimořádně vydařilo, v sobotu chybělo jen koupání. Stravování v táboře zajištěno na velmi dobré úrovni (i cenové), a vzhledem k tomu, že i cesta tam a zpět se dá jet po silnicích III. a IV třídy, je škoda vozit stroje na přívěsu.

Rychnov
Rychnov
Rychnov
Rychnov
Rychnov
Rychnov
Rychnov
Rychnov