Mikulášská jízda 2018

Letos, 8. prosince, Veteránisti Kytína a Chouzavé pořádali již tradiční Mikulášskou jízdu, které v pátek večer předcházelo posezení v Kytínském pivovaru.
Za náš klub se zúčastnila BMW R12 side. Bohužel letos počasí nepřálo, a tak po ránu teplota 4 nad nulou a po sněhu či náledí ani památka. Přesto na startu nechyběl tradiční čaj, který občerstvil především účastníky večerního posezení. Jako první na trať vyrazil traktor s polní kuchyní s čajem. Po chvíli za ním na trať vyrazila horda čertů, Mikulášů a andělů na mopedech, motorkách, čtyřkolkách a s doprovodem několika aut. Přibližně v polovině 8 km dlouhé tratě již čekala na vyčerpané účastníky polní kuchyně s občerstvením.
Po další vyčerpávající etapě všichni dojeli před hospodu v Halounech, kde již na nás čekala rezervace salónku a cílová prémie - zabíjačkové hody.
Cesta zpět proběhla tradičně s pásky povolenými o 2 - 3 dírky, opět se zastávkou u traktoru a v restaurantu na Rovinách. Večer byla v pivovaru taneční zábava s živou hudbou.
Tato akce není o střílení, ani moc o ježdění, ale je to o pokecání s kamarády a hlavně o přežírání. A to se mi líbí. Chci si to ještě užít, než mi to doktoři zakážou.
Dole odkaz na oficiální video. Poslední část není určena pro hladové a pro žlučníkáře.
-jv-

Mikulášská jízda
Mikulášská jízda
Mikulášská jízda
Mikulášská jízda
Video: